Zur Sprachwahl
Zur Metanavigation
Zur Sucheingabe
Zur den Bannertabs
Zur Hauptnavigation
Zum Inhalt
Mobile Header

  Ласкаво просимо!

  Зі своєю 850 – річною історією Лейпцизька виставка є однією із найстаріших виставок у світі.

  Лейпцизька виставка орієнтується на нові ринки Європи, демонструючи при цьому глибоке розуміння і знання менеджменту спеціалізованих виставок, особливостей різноманітних культур та високого рівня сервісу. Бізнес без бар’єрів, перспективні виставкові тематики, які включають в себе такі теми як: реставрація, ортопедія і реабілітація, машинобудування, екологія і енергетика, видавнича справа та інші – все це Лейпцизька виставка з її сучасним, неймовірно красивим виставковим комплексом та високомотивованими співробітниками.

  З допомогою дочірніх підприємств, а також 22 представництв у всьому світі Лейпцизька виставка пропонує повний пакет послуг, починаючи з розробки дизайну стенду і гастрономічного обслуговування, закінчуючи організацією конгресів та семінарів. Високоякісне надання послуг – одна з головних складових успіху Лейпцизької виставки. З такою позицією вона займає перше місце з рівня сервісу серед інших німецьких виставкових міст.

  Співробітники представництва Лейпцизької виставки в Києві пропонують своїм клієнтам повний пакет послуг по організації участі та відвідування виставок. Наші співробітники висококваліфіковано допоможуть в організації Вашої ділової поїздки, яка може включати організацію бізнес-зустрічей, презентацій, семінарів, круглих столів, прес-конференцій, супровід урядових делегацій та інше. Крім того ми можемо запропонувати бронювання готелів, авіа та залізничних квитків.

  Контакти

  Представництво Лейпцизького ярмарку в Україні ТОВ «Експо Альянс»
  вул. Євгена Сверстюка 23, офіс 1203
  м. Київ 02002

  тел.:   +38 044 490 53 27
  факс: +38 044 490 53 28

  ukraine@leipziger-messe.de

  CURRENT EVENTS

  • Designers' Open

   Design Festival Leipzig

   10/26 - 10/28/2018
   button arrow
  • button arrow
  • denkmal

   Europe's Leading Trade Fair for Conservation, Restoration and Old Building Renovation

   11/08 - 11/10/2018
   button arrow
  • MUTEC

   International Trade Fair for Museum and Exhibition Technology

   11/08 - 11/10/2018
   button arrow

   Display event calendar button image

   Print page
   • HTML
   • PDF
   Publisher's details| Data protection| Leipziger Messe Gesellschaft mbH, Messe-Allee 1, 04356 Leipzig © Leipziger Messe 2018. All rights reserved.