Zur Sprachwahl
Zur Metanavigation
Zur Sucheingabe
Zur den Bannertabs
Zur Hauptnavigation
Zum Inhalt
Mobile Header

  Vítejte

  S bohatou historií nejstarších veletrhů světa a dynamickou současností patří Lipské veletrhy k předním německým veletržním společnostem. Atraktivní výstaviště s kongresovým centrem situované přímo u dálničního sjezdu nabízí flexibilní řešení pro každou akci. Perfektní logistiku veletržních hal umístěných okolo grandiózní centrální skleněné haly oceňují vystavovatelé i návštěvníci. Krátké vzdálenosti šetří čas, samozřejmostí je dostatek parkovacích ploch a optimální návaznost na veřejnou dopravu v Lipsku.

  Portfolio pořádaných veletržních akcí zahrnuje širokou škálu aktuálních témat současnosti - od jednoho z největších světových autosalónů přes špičkové strojírenské veletrhy až po přední světové veletrhy se zdravotní tematikou. Velké spotřebitelské veletrhy každoročně přivítají stovky tisíc návštěvníků a patří k největším akcím svého druhu v Německu. Řada dalších odborně profilovaných veletrhů je pak ideální vstupní branou na německý trh se zvláštním akcentem na rozvíjející se region nových spolkových zemí.

  Geografická poloha Lipsko přímo předurčuje k jeho významné roli v rámci středoevropského veletržního dění, čehož mohou s výhodou využít i firmy z Česka a Slovenska. Společnost SEPP International s.r.o. jako výhradní zástupce Lipských veletrhů pro Českou a Slovenskou republiku nabízí firmám, institucím, státní správě i jednotlivcům veškerou podporu při přípravě veletržní účasti v Lipsku, ať již v roli vystavovatele, nebo návštěvníka. Rádi Vám pomůžeme s vyplněním přihlášek, organizací společných expozic, na Vaše přání zajistíme hostesky či tlumočníky, případně návštěvu odborných německých návštěvníků na Vašem stánku. V dostatečném časovém předstihu organizujeme předprodej vstupenek a autobusové zájezdy na vybrané veletrhy.

  Máte zájem o bližší informace ke konkrétním veletrhům? Neváhejte nás prosím kontaktovat!

  Kontakt

  LIPSKÉ VELETRHY
  Výhradní zastoupení pro Česko a Slovensko

  SEPP International s.r.o.
  Přemyslovská 32
  130 00 PRAHA 3
  Česká republika

  Tel.: +420 2 22 73 44 83

  info@lipskeveletrhy.cz

  http://www.lipskeveletrhy.cz

  CURRENT EVENTS

  • Designers' Open

   Design Festival Leipzig

   10/26 - 10/28/2018
   button arrow
  • button arrow
  • denkmal

   Europe's Leading Trade Fair for Conservation, Restoration and Old Building Renovation

   11/08 - 11/10/2018
   button arrow
  • MUTEC

   International Trade Fair for Museum and Exhibition Technology

   11/08 - 11/10/2018
   button arrow

   Display event calendar button image

   Print page
   • HTML
   • PDF
   Publisher's details| Data protection| Leipziger Messe Gesellschaft mbH, Messe-Allee 1, 04356 Leipzig © Leipziger Messe 2018. All rights reserved.